02.
prosinec
2014

Televizní dohrávka na jedničku

Volejbalisté Ostravy zvládli komplikovaný dvojzápas s Ústím…

Dvakrát v průběhu pěti dnů změřili volejbalisté VK Ostrava  síly s týmem Ústí nad Labem. Přestože se ani jeden souboj neobešel bez komplikací, v obou Ostravané vyhráli 3:0.
V osmifinále Českého poháru museli dohánět ztrátu z prvního zápasu, který prohráli 1:3. Odveta ve čtvrtek 27. listopadu byla poznamenaná pozdním příjezdem hostujícího týmu. Utkání začalo s dvouhodinovým zpožděním a bylo jednoznačnou záležitostí domácích. Výhra 3:0 jim zajistila postup do čtvrtfinále, v němž změří síly s Příbramí. První zápas na palubovce soupeře se hraje v prosinci, odveta pak koncem ledna 2015.
Ani televizní dohrávka 8. kola Uniqa extraligy se neobešla bez nepříjemných komplikací. Pondělní rozmary počasí si vyžádaly své. Nepříjemná ledová námraza ovlivnila nejen slabou návštěvu v hale, dopravní situace neumožnila, aby z Olomouce dorazili na zápas komentátoři televizního zápasu. Navíc, mezi Opavou a Ostravou zůstali v koloně aut viset hlavní rozhodčí s delegátem volejbalového svazu. Dorazili však tentokrát bez komplikací hráči Ústí nad Labem, takže nic nebránilo tomu, aby utkání začalo podle plánu. Druhý rozhodčí spolu se svými čárovými kolegy vše bez problémů zvládli a hlavně se dařilo ostravskému celku. Ten neponechal nic náhodě a rychle a elegantně došel po výhře 3:0 ke třem bodům, které ho udržely na sedmé příčce ligové tabulky.


 
Zaplní se dnes ČEZ Aréna?

30.12.2014

Zaplní se dnes ČEZ Aréna?

Vítkovice budou bojovat o první výhru s Libercem...

 
Nová huť hostí Kolín

29.12.2014

Nová huť hostí Kolín

Ostravští basketbalisté na Středočechy letos umí…

 
V ostravském derby starých gard vyhrál Baník

28.12.2014

V ostravském derby starých gard vyhrál...

Je to jeho třetí výhra v řadě...

 
Běh Porubou vyhrál Aleš Miko

27.12.2014

Běh Porubou vyhrál Aleš Miko

Na startu bylo 152 běžců...

 

Nejbližší sportovní akce

 

© 2018 Město Ostrava

 

Designed by Kulich |
Vytvořila agentura

 
 
 
 

Pokud chcete získávat novinky mailem, vyplňte jméno a Vaši emailovou adresu.