07.
prosinec
2014

Sokol dosáhl na stříbro

Boskovice vrátily mladým ostravským vzpěračům loňskou porážku…

Juniorům Sokolu Moravská Ostrava I se nepodařilo obhájit loňské prvenství v lize družstev ve vzpírání a ve finále, které pořádali v domácí Čapkově sokolovně, skončili druzí. Mladí borci SOUZ Boskovice jim tak oplatili porážku z minulého roku, kdy Ostravané vyhráli naopak v Boskovicích.
Vzpěrači Sokola vyhráli základní část a získali tak výhodu domácího prostředí, ovšem jejich největší rival se na závěrečný souboj velmi dobře připravil. „Ve vzpírání nemá domácí prostředí takové kouzlo, jako v jiných sportech. Závodník se stejně soustředí na výkon a je mu v zásadě jedno, kde se k čince postaví. Mnohem důležitější bylo, že tým Boskovic přijel s uzdraveným Petrem Marečkem a soutěž mu dokonale sedla. Já nemám našim borcům co vytknout, bojovali, ale na titul to nestačilo. Nejsme samozřejmě úplně spokojeni, ale druhé místo je určitě dobrý výsledek,“ komentoval finále juniorské ligy družstev trenér Sokolu Moravská Ostrava I Radim Kozel.
Tým ve složení Martin Dopirák, Ondřej Bartoníček, Vlastimil Moskál, Michal Janíček a Jakub Kubík získal v soutěži celkem 1375 bodů, což bylo o dvaadvacet bodů méně, než vítězné Boskovice. „Samozřejmě, není to rozdíl velký, ale představuje minimálně tři nebo čtyři pokusy, které by museli kluci dát. Rozhodně jsme neprohráli jedním nepovedeným výkonem. Proto musíme soupeři pogratulovat a věřím, že příští rok budeme opět ve hře o titul,“ dodal Radim Kozel.


 
Zaplní se dnes ČEZ Aréna?

30.12.2014

Zaplní se dnes ČEZ Aréna?

Vítkovice budou bojovat o první výhru s Libercem...

 
Nová huť hostí Kolín

29.12.2014

Nová huť hostí Kolín

Ostravští basketbalisté na Středočechy letos umí…

 
V ostravském derby starých gard vyhrál Baník

28.12.2014

V ostravském derby starých gard vyhrál...

Je to jeho třetí výhra v řadě...

 
Běh Porubou vyhrál Aleš Miko

27.12.2014

Běh Porubou vyhrál Aleš Miko

Na startu bylo 152 běžců...

 

Nejbližší sportovní akce

 

© 2018 Město Ostrava

 

Designed by Kulich |
Vytvořila agentura

 
 
 
 

Pokud chcete získávat novinky mailem, vyplňte jméno a Vaši emailovou adresu.